Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jabłonna: Gaz w szkole. Ewakuowali uczniów

Utworzony przez ja, 17 grudnia 2012 r. o 13:46 Powrót do artykułu
Ludzie Ogar ! . Po co od razu wyzywać od gimbusów i jakiś innych ? . Człowiek uczy się na błędach i każdy ma prawo je popełniać, więc nie wiem czy jakby wam się takie coś zdarzyło, miło by było Wam Czytać takie rzeczy ? . I to nie jest żadna patologia, ani używki. Po prostu zdarzyło się, odpał i Tyle. Po co drążyć temat ? Myślę, że to coś ich nauczyło i będą mieli nauczkę na przyszłość . Także teraz trzeba dać im spokój i bardziej nie pogrążać , dać czas na przemyślenia nad tym co zrobili i Tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat skończyłem tę szkołę i złego słowa o niej nie powiem. Wpaniałe chwile tam spędziłem :-) Kadra bardzo dobra, to im zawdzięczam moje życiowe sukcesy. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gimbus napisał:
kurde wiem lepiej od cb czy był karany czy nie więc się nie sprzeczaj
fakt to tego kuratora za co ma ? za dobre oceny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonimus napisał:
Jestem uczniem tego właśnie gimnazjum i chciałbym pogratulować nauczycielom oraz Pani dyrektor za szybką i skuteczną akcje i powiadomienie służb.
och boże. dziękuj dyrektorce, ciekawe kur*a za co.-,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich powinni izolować!!!
Ostatnio edytowany 18 grudnia 2012 r. o 10:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to taki dobry chłopiec zawsze jego mamusia mówi jak szyby powybijał w mieszkaniu to też skwitowała że to rudera przecież.
Ostatnio edytowany 18 grudnia 2012 r. o 10:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do absolwenta pewnie Cię mama wsadziła na etat do szkoły, tam same matoły uczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do nauczyciela. Matole byłeś ku..wa u nich ? widziałeś jakąś patologie?. Przykładna mama co ma więcej robić? na smyczy go prowadzić ? Podaj jakieś szczegóły? Czasami tak jest i niestety matka ani ojciec nie ma wpływu skoro sam nie zrozumie to rodzice nie pomogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i tak nie zmienia faktu, że w klasie 1a są 4 cioty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wiesz Idioto, o kim mówisz, to się nie wypowiadaj. Nie obrażaj nauczycieli tej szkoły, dzięki którym dostalismy sie do szkół średnich i studiujemy. To oni zmuszali nas do nauki w głupim okresie naszego życia, w którym ty zapewne jesteś BARANIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
absolwent baran to cię zrobił a prawda jest taka, że w tej szkole prawie nie ma nauczycieli. Wiem, że to boli no ale trudno. Skoro jesteś taki pewien swoich racji to przedstaw chociaż jednego nauczyciela który jest nauczycielem a nie wsadzonym do tej szkoły bo mama była.... Dawaj czas start.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Licznik cyka. Cyk, cyk, cyk, cyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stico 80. zapytaj rodziców to ci powiedzą coś o jego rodzinie i o jego mamusi. pewnie że kuratora ma teraz powinni go wyrzucić ze szkoły na zbity pysk i niech się mądra mamusia martwi co z tym bękartem zrobić jak go nie wychowała na człowieka a tatus niech się modli co niedziela rzaem z księdzem żeby w przyszłości nie odebrał komus życia lub zdrowia bo to do tego prowadzi ksiądz go tam tak za nic nie pogonił z ministrantów a rodzice zakazują swoim dzieciom kolegowania się z nimi i to juz daje do myślenia ale mamusia jego sama jest fałszywa i nie takie żeczy robiła pewnie w jego wieku a to że żaden z sąsiadów nie żyje z nimi w zgodzie to samo swiadczy o tej rodzinie a jak synuś się pałęta nocami po wsi to mamusia go kryje i fałszywie mówi że synek był w domu to o czym my tu k......wa mówimy gdzie wychowanie i co to za rodzina rozbita i konfliktowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROSTUJE to nie jego tatuś ten co z księdzem do mszy służy on ma innego ojca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co jej kur*a dziękujesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do obserwatora - to ja jestem ku.wa sąsiadem patałachu. 3 razy ch to potru\ójnie cu.j ci w du.e jak tu k.rwa nie mieszkasz to się wypowiadaj bo g.wno wiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej obserwator no rodzice to mi na pewno dużo powiedzą bo we Wrocku mieszkają. A ty tak jak koledzy wyżej napisali chyba g.wno wiesz bo po co mieszasz jego ojczyma do tego. Szkoda Ci, że do mszy służy? A Twój gdzie jest. Ja ich żeby było jasne wcale nie bronię bo źle zrobili a Ty zaliczasz się niestety do stada baranów i mocherów którzy za każdym razem piszą " ciekawe gdzie byli rodzice" I chyba zapomnieliście o Filipie S. gwiazdą tamtego poranka która tak samo jasno świeciła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator dawaj na naszą drogę to ci pokażemy jak z sąsiadami żyjemy. Czekamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda a Ty co? czytasz i czytasz a napisać to co ?? nic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
salas e jak on robi na złośc sąsiadom ze swojej ulicy to ty się nie wpier.....alaj jak nic nie wiesz pilnuj swojej d...py i nie broń gówniarzy co się uważają za bóg wie kogo i są bez karni to matka filipa s. powiedziała na wywiadówce w szkole że nie rzyczy sobie aby jej syn kolegował sie z xxxxxxxiem niedawno pobili chłopaka i ma kuratora za to i za poprzednie numery . ciekawe co by mu powiedzieli rodzice tych dzieci co przebywają w szpitalu co uważasz że któraś z matek ( młodych bandytów) przeprosiła poszkodowanych lub ich rodziców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...